Complex

Co se stane s pivem, když by se převařilo v rychlovarné konvici? Přišlo by to o alkohol a vitamíny?

Potřebuji teplé pivo na nachlazení a nemám žádný mini ohřívač na půllitry ani malou topnou spirálu. :(

Nejlepší odpověď
Kepler

O vitamíny asi nepřijde, ale opice z něj vyskáčou určitě. Vařit to pivo nemusíš, stačí ohřát. Přeji dobrou chuť, blééé… Než tohle, radši bych vypil šaraticu. To se pak bojíš zakašlat.

Další odpovědi
aliendrone

Ztratilo by říz. Nejde jen o obsah alkoholu (líh se vaří dřív, než voda), ale třeba i o přirozený obsah CO2. Na druhou stranu si můžeš založit pivní značku „Poserson“, přičemž název bude hovořit za vše – však odborník na slovo vzatý Kepler ti to již ozřejmil. ;) :D :D

Kepler

alien: Poserson jako Samson? 🙂 Zdá se, že jsi zdatný vynálezce nových značek. Nejdřív Harley Babetson, teď zas Poserson…tebe je v Práglu škoda! 🙂