zjentek

Co se stane s parazity v kožíšku myši, když myš náhle zemře v obydlí?

Řekněme například v lidském obydlí, což je asi jedno. 🤷‍♂️

Odpovědi
Filip84

Je, je to dokonale jedno, kde. 🙂

Agenti kożuchowi budou dál parasitovat v tom kožichu kadavéru, a to tak dlouho, dokud se nepřiblíží jiný hostitel (člověk, pes, kočka …), nebo dokud nechcípnou.

led

Pokiaľ sú schopné migrácie, presťahujú sa na nové pôsobisko.
V prípade ak sú závisle len na danom zdroji živin bez možnosti migrácie, po zániku zdroja a spotrebovaní živín, ich organizmus odumiera.