Rokio

Co se stane s neúspěšným sebevrahem, pokud mu na psychiatrii nediagnostikují žádnou duševní poruchu?

V případě, že se někdo pokusí o sebevraždu a v psychiatrické léčebně nezjistí žádnou duševní poruchu, co se s ním pak stane?

Odpovědi
autacek

Stane se buď básníkem, nebo kazatelem, nebo se mu dostane příležitosti pokus zopakovat. To ale s určitostí nikdo neví.

Drap

Že mu nenajdou žádnou duševní poruchu? To je nesmysl. Už jen pokus o sebevraždu nesvědčí o dobrém duševním zdraví.

yuko

Obvykle to zkousi znovu, az se mu to treba napotreti podari. Bohuzel.