bolak

Co se stane s hypotékou když zkrachuje banka, u který budu mít hypotéku?

Barák bude můj a nebudu muset nikomu splácet, když nebude komu?

Odpovědi
gecco

Neboj – někdo ten tvůj dluh koupí – a tak budeš mít komu splácet…
A neboj, ten někdo koupí ten tvůj dluh i s tvým ručením za něj – takže nebudeš-li splácet, o barák přijdeš…
BTW – kdo myslíš, že ti odblokuje zápis v katastru??
😉

Arne1

Insolvenční správce určitě bude mít k dispozici údaje o tom, kdo dluží. Takže se neboj, peníze ti nezůstanou. Dost pravděpodobně budeš muset bleskově hledat novou hypotéku, kterou tu původní vyplatíš (nebo ti ji určí insolvenční správce)