Hawajka

Co se stane s dítětem které dlouho pije mateřské mléko?

Tato otázka mě napadla díky jedny komedii kde byla taková srandička,že dítě pilo mateřské mléko ve 4 letech 😁
Ale co by se vážně stalo s dítětem které by přehnaně dlouho pilo mateřské mléko?

Nejlepší odpověď
ivzez

Vyrostlo by stejně jako ostatní děti …

Další odpovědi
da ny

Bude zdravé jako řípa ;)
A viz. ivzez .-D

mojitek

tohle praktikují v cizině úplně běžně,dokonce i do pozdějšího věku. Vidět v metru jak italka kojí svýho 5ti letýho synka je vážně nechutný Ale pro organismus dítěte to není žádné plus,právě naopak. Dítě si musí vytvořit co nejdřív vlastní protilátky a dlouhodobé kojení a přemíra „čistoty“ dítěti škodí.Pak není divu ,že děcka jsou každou chvíli nemocná,mají alergie apod.
Doplňuji:
těžko bude „zdravé jak řípa“ jelikož si nevypěstuje svoje vlastní obranné látky,ale přijímá je pouze od své matky.Chjooo,lidi…

anonym

savec
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­idipovsk%C3%BD_kom­plex