Kepler

Co se stane s člověkem, který se stane plně invalidním a v rozhodném období nestihne odpracovat 5 let?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/505610-invalidu-nechal-stat-zivorit-bez-penez-musi-mu-doplatit-statisice.html
Dejme tomu, že nesplňuje podmínky pro přiznání invalidního důchodu, nesplňuje podmínky ani pro podporu od sociálky a od státu takhle nedostane ani korunu. Co když nemá ani rodinu, která by ho podporovala? To si pak má rovnou hodit mašli?

Odpovědi
tatanka

Na Seznamu dnes řešeno.

Mc Merkurion

… proč na tuto otázku neodpověděl Rokio, jeho odpověď by byla skutečně relevantní a ze života …