zjentek

Co se stane s člověkem, který nemá žádného přirozeného nepřítele?

Jedinec, který nemá přirozeného nepřítele. Co se s ním/z něj stane.

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že přirozeným nepřítelem je strach. Ten má přece velké oči. Takže´se může bát třeba medvěda či vlka, ale i zlého člověka., jehož slovo je jako meč.

Stejně je přirozených nepřítelem třeba vědení, člověkl ví, co by neměl dělat, co se může stát, ale nedbá na to.

"Z mnohého vědění mnoho smutku.“ – Starý zákon

https://citaty­.net/citaty/13707-bible-z-mnoheho-vedeni-mnoho-smutku/

Další odpovědi
fcoop

Ale má,sám sebe.
A vyhlídky jsou docela mizerné.

Drap

Nic, sejde věkem.

da ny

Nejspíš nějakými způsoby zničí sám sebe/většinu ostatních. Nemoci (z nedostatku „živin“, války, epidemie, plyn (z proroctví Palmových listů).
Nebo zajde na „skrčeninu“ (nedostatek pohybu, degenerace, genetické mutace)
Než na to dojde, někteří sejdou věkem, na selhání srdce či mozku.
😁 😁 😁

Bobek 2

Nic není beznadějné, každý člověk má šanci si nějaké nepřátele vytvořit.