Petr1245

co se stane s 2-taktním motorem když pojede jen na benzin bez oleje?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

… se zadře. To dá rozum.

Další odpovědi
Kepler

Modernější dvoutaktní motory jezdí JENOM na benzín bez oleje. Mají oddělené mazání ztrátové, nebo bezztrátové. Měla ho už Jawa 350 Californian ze 70. let, určená pro vývoz do USA.

mosoj

To co s motorem u automobilu při jízdě bez oleje. Uff. Pokud by to snad mněl být chyták, tak je to velice slabý chyták.

Hufnágl

Kepler
A co se stalo z motorem, když jsi nenalil olej do odděleného prostoru?

Kepler

Tak se asi zadřel.