Jirka K

Co se stane při převodu digitálního souboru z formátu WAV do formátu MP3?

9. Při převodu zvukového digitálního souboru z formátu WAV do formátu MP3:
se část původní informace ztratí, ale lze ji pomocí speciálního programového vybavení obnovit
se část původní zvukové informace nenávratně ztratí
nedojde ke ztrátě zvukové informace

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Část původní zvukové informace se nenávratně ztratí.

Další odpovědi
led

pri formáte mp3 sa čiastočne orezávajú krajné frekvencie tj. výšky a basy. Pri bežnom používaní to nebadať, Len pri silnejších výkonoch – divadlo, koncert…/podmienka, musíte tú hudbu ovládať, ináč to nepoznáte/