Putin

Co se stane, pokud stát nebude moct splatit státní dluh?

Doplňuji:
V tom případě jak by se řešilo, například, že by Kuba nemohla splatit dluhy Kanadě? (né, že by jim něco dlužili, je to jen příklad)

Nejlepší odpověď
lexx

nestane se nic…ČR má nesplatitelný státní dluh 2.5 bil. Kč (tj. 2500 mld. Kč) a chybí Ti něco ? žijem si na sekeru vesele dál.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Myslíš stát EU? Udělají na něj bububu a pošlou mu prachy:-(((

Pokud by to řešili, tak se to co v řecku nemůže stát, jenže oni to neumí řešit:-((
Podle mého názoru je jednoduché řešení, přinutit řecko, ať prodá nějaké ostrovy.

Drap

Stejně jako u každého jiného dlužníka. Může nastat banankrot. V tomto případě státní bankrot.