zjentek

Co se stane, pokud se přihlásím k jednomu účtu ze dvou zařízení disponujících softwarem stejných verzí/aktualizací?

Pokud se přihlásím například z Chromu stejné verze k jednomu účtu na Seznamu (např. k emailu) z jednoho zařízení, tak na druhém zařízení se stejnou aktualizací Chromu, kde jsem k témuž účtu již dříve přihlášen, budu automaticky odhlášen? Opakuji, že jde o podobná zařízení (např. PC), kde se k přihlášení k účtu využívá STEJNÉ VERZE browseru.

Řekněme, že na domovském zařízení je ke zmiňovanému účtu nastaveno automatické přihlašování (neodhlašuje se) a uživatel se k tomuto účtu přihlásí z jiného zařízení, ovšem přes identický software stejných verzí/aktualizací. Takže pokud se „odjinud“ k účtu přihlásí, bude na domovském zařízení z účtu odhlášen?

Odpovědi
elkon

Nic se nestane, používám střídavě tři počítače (podle toho, co potřebuji právě dělat). Dva mám na jednom monitoru, tak jeden vždy vypnu a druhý zapnu. Třetí je noťas a ten používám třeba souběžně.

Dochy

Záleží na konkrétní webové aplikaci. Některé povolí jen jedno přihlášení a z ostatních přístrojů automaticky odhlašují, jinde Ti dovolí několik přihlášení současně. Na konkrétní verzi SW na straně klienta (jako třeba prohlížeč) obvykle nezáleží.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Elkon tak proč je uživatel čas od času odhlášen ze svého „domovského“ přihlášení, když on sám se neodhlašoval? Max. se přihlašoval odjinud.

Dochy

Obvykle i to „trvalé“ přihlášení mívá nějaké limity. Neskončí třeba po té co ukončíš aplikaci, nebo zavřeš okno, ale vyprší třeba automaticky do týdne…

elkon

To nevím, já se nikam nepřihlašuji. Zapnu počítač a je to. Mám Google Chrome a trvale přihlášen. Stejně tak i zde mám trvalé přihlášení. Nikdo mě nevypíná.