leader

Co se stane, pokud někomu dám do pití léky Rivotril (můžou je brát i děti) nebo Cipralex?

Jsou to léky pro sociopaty, co se tedy stane, pokud je dám normálnímu člověku? Nebo nějaký lék nebo přípravek, abych někoho zklidnil?

Rozhodně to nebudu dělat:-)

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím, kdo je tady sociopat, ale vím, že nic nevíš a ještě k tomu zřejmě neumíš číst.

http://www.frau­.cz/sociopat-definice/
http://www.pri­balovy-letak.cz/1154-rivotril

Bude se mu chtít spát.

Další odpovědi
gecco

Co se stane dotyčné/mu, nemám tucha – ale ty by sis tím mohl vykoledovat obvinění z trestného činu – a případně si je i odsedět…

Rozhodně takové ptákoviny nedělej…!!!

briketka10

To ani nezkoušej je to nebezpečné zvlášť pro ty děti.

Přesnou odpověď napsal mosoj
Rivotril jsem brávala v počátku
léčby mojí nemoci nyní beru jiné
léky.

ivzez

Dávat někomu něco do pití či jídla může jenom hovado.
(omlouvám se, ale slušný výraz pro takové tvory nemám).

A co by se stalo?
V lepším případě byste dostal „přes ústa“,
v horším můžete skončit ve vězení.