Avatar uživatele
eso123

Co se stane po smrti člověka s jeho facebookem, emailem?

Když zemře člověk, co se potom stane s jeho mailem či facebookem? Tedy se sítěmi, kde se moc neřeší zda jsi skutečný či ne, živý či mrtvý…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, marci1, jjj123456789 před 3509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Podle pravidel dané služby – někde bude účet hnít dál, někde se po čase neaktivity disabluje nebo smaže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nevím, ale pravděpodobně to všechno zůstane tak, jak to bylo před tím, než odešel. Třeba tady Michal Kolesa, odešel a profil zůstal. ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

fungujou dál, dokud třeba nevyprší kvůli době nepřihlášení.
Kolesův Google+ stále funguje, nedávno mi přišlo abych mu poslal přání k narozeninám.
Asi tak, no.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jednou byla ve zprávách, tuším na ČT24, že facebook bude fungovat dál jako posmrtný profil… To má asi stejnej význam, jako když zakládaj profil ještě nenarozenýmu dítěti. Už vidím ty statusy..
„Asi se v té rakvi unudím k smrti, nechcete se někdo stavit?“
„Zabydlel se tu nějaký hmyz, co mám dělat?“
„Ten balzamovací roztok je teda pěkná rychna, asi puknu smrady!“
:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
santamarkus

No jak to tak pozoruju v posl.době, tak už jen čekám, kdy se začnou rodit děti už i s tabletema…(my čekáme přírůstek do rodiny za 3 měsíce- dám pak vědět 🙂 ) , ale co se posmrtného života matrixovských entit týče, já bych to viděl tak, že ty profily zůstanou na síti navěky (jako zrcadlové odrasy našich duší) a my si budem moct jednou (doufám) číst v nebíčku na nebeském tabletu mejlíky a číst o vzniku dalšího zajímavýho fóra nebo posílat selfies se Svatým Petrem. Takže: fuck off Facebook a jděte s kamarády na pivo dokud jsou tady ještě živí a zdraví. A neřešte co bude doprdele po jejich smrti. pak už je to přece ůůůůplně jedno, ne…?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek