Mastič

Co se stane po naší smrti? Budeme vnímat i po smrti?

Odpovědi
Rokio

pro ateisty: po smrti není nic, posmrtný stav se podobá hluboké narkóze
pro křesťany: nebe pro hodné, peklo pro zlé (katolíci ještě věří v očistec)
pro židy: nebe pro hodné, nic pro zlé (židé v peklo nevěří)
pro muslimy: nebo pro hodné, peklo pro zlé
pro budhisty: systém reinkarnace
pro hinduisty: systém reinkarnace – po smrti se člověk stane bohem, polobohem, člověkem, zvířetem, hladovým duchem, nebo démonickou bytostí

Gus_Fring

Pitomá otázka. Nikdo to neví, ale každý má na to názor jiný. Nejsem věřící ani nevěřící v Boha, ale v tomhle mám stejný názor jako měl Stephen Hawking. Jednou řekl:„Posmrtný život je pohádka pro ty, kteří se bojí tmy.“

Edison

Vnímat? Rozhodně ne. A to ani pokud je člověk věřící. Vnímáme prostřednictvím smyslů. Těmi ani duše nedisponuje.

mosoj

Budeš vnímat to, co jsi vnímal před narozením. Pamatuješ?