Co se stane naprosto zdravému člověku, který by byl týden na speciální dietě a jedl jen psí granule a k tomu vodu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že by mu to jedině prospělo, zvláště kdyby by byl obézní. Nepřežíral by se tak. Snad by nakonec nezačal štěkat.

Další odpovědi
Drap

Vůbec nic, přežil by to ve zdraví

marci1

Konečně by jedl zdravou stravu bez soli(!) a koření. 🙂
V granulích je kromě masa a na prášek rozemletých kostí (nejlepší přírodní zdroj vápníku a fosforu) ještě taky zelenina (mrkev, cibule…), zrní (pšenice, kukuřice…) a vitaminy a minerály v prášku (podobné, jaké koupíte v lékárnách). Výroba navíc podléhá stejnému veterinárnímu dohledu jako zpracování masa pro lidi. Jediné, co v psím žrádle nenajdete, je koření a sůl. Psům totiž větší množství soli škodí (ale to ostatně lidem taky).
http://www.la­serplastic.cz/e­ditor/filesto­re/File/clanky%20pdf/MX0­8_OTAZKY.pdf

mzm

Dokonce jsou i celkem chutné. :) Kočičí jsou trochu jako kořeněnější. Nevím jestli by se mi po týdnu nezajídaly, ale kdyby mi někdo nabídnul psí granule nebo hlad, tak není co řešit. :)

dubraro

Myslím že nic. Výživové potřeby psů a lidí jsou dosti podobné.