Co se stane, když závodník F1 potřebuje na WC během závodu?

Co udělá závodník F1, když během závodu potřebuje na WC (na „malou“ nebo na „velkou“)?

Nejlepší odpověď
annas

Aby k uvedenému případu nedošlo, řeší se před závodem.

Pokud „matka příroda“ dělá svou práci dobře, za 8 – 10 hodin se závodník vyprázdní.. Pokud ne, tak dostane misku horkých cereálií. Těsně před závodem uvidíte všechny závodníky v koupelně a na WC.

Závodník má obvykle mnohem vážnější problém s dehydratací než s nadměrnou hydrataci Obleky efektivně izolují. Většina řidičů hlásí po dojezdu úbytek hmotnosti 5 až 10 liber a ztrátu tekutin v průběhu závodu.

Jo, a u těchto superizolačních obleků neexistuje žádné speciálně upravené zařízení pro tekutý odpad.

Ale pro jistotu nosí jezdci plenky pro dospělé, kdyby mu přes všechna opatření vznikla potřeba.

S plným měchýřem nemohou závodit, zpomaluje je. Navíc kdyby došlo k havárii, vznikly by prý mnohem horší zdravotní problémy než s měchýřem prázdným.

http://www.stra­ightdope.com/co­lumns/read/1554/how-do-racecar-drivers-relieve-themselves-during-a-race
a další zdroje

Další odpovědi
Funna

to samé, co jakýkoliv jiný závodník, který nechce přerušit závod…pustí to do kalhot…ale nejsou blbí, aby nevěděli, že nemohou zastavit, takže dělají vše pro to, aby ke kalhotovému incidentu nedošlo…

zjentek

Pilot se strojem mají přesně stanovenou váhu. Nemůže si jen tak „odhodit“ pár deka během závodu, to by ho diskvalifikovalo. Takže nejspíš si to pustí do overalu.

Emefej

Musí pořádně šlápnout na plyn, aby se ne…

Cenobita

V dnešní době je možné použít nejrůznější inkontinentní pomůcky – vaky nebo plenky.