Co se stane, když zapomenu doručit prac. úřadu novou pracovní smlouvu ve lhůtě 8 dnů, ale doručím ji třeba až za 14 dnů?

Nejlepší odpověď
RQLM

byva to tak, ze se „jako“ zlobi, maji plno reci a razem i plno prace, ale vezmou to od tebe.

Další odpovědi
colombo3

Nic se nestane,vyřaději tě z evidence a klíďo řekni, žes lítal po doktorech,vstupních prohlídkách,různý potvrzení pro zaměstnavatele,nebo že ses stěhoval,prostě ses zdržel,oni maj taky času dost.