fcoop

Co se stane,když vyprší zkušební doba?

Končí mi zkuš.,bezplatná doba Zoner Photo studia 13.Nehodlám si ji koupit – a tak – je lepší nečekat a program odinstalovat,nebo počkat,až progr. přestane být aktivní?
Díky.

Nejlepší odpověď
tom004

Já bych nic nemazal.I po skončení zkušební doby,většinou zůstává k bezplatnému užívání verze se základními funkcemi.Třeba ti to bude stačit.Klidně bych tedy počkal.Na mazání je čas.

Další odpovědi
rynek878

Pravděpodobně Vás bude při každém jeho spuštění otravovat vyskakující okno,že Vaše zkušební doba zkončila a zda si program chcete koupit.