sarinks258

Co se stane,když video sestřihnu na XP?

Ahojky.Ve škole máme takovou akce natočit to co máme rádi.My jsme už to natočily a sestřihly.Jenže mi to potřebujeme ještě jednou sestřihnout,kvůli tomu,že jsme si neuvědomily,že nám tam tři slovíčka ujela a zapoměly jsme to vystřihnout.Učitel to sestříhal ve WINDOWS 7,ale řekl nám,že to jde blbe na WINDOWS XP.Co se může v xp poškodit,když to v tom sestříhám??
Doplňuji:
pozn.Chci to sestříhat v windows live movie maker :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Windows Live Movie Maker ve Windows XP nefunguje, nicméně Windows XP má předinstalovaný program Windows Movie Maker, což je starší verze.
Najdeš ho v Start-Všechny programy-Windows Movie Maker.
Doplňuji:
Pozor na slovíčkaření. WIndows Movie Maker jde pod XP, ale verze Live nikoliv.
To tam mají soudruzi na Sosej chybu – zkoušel jste to rozjet pod XPéčkama? Asi ne, že?

Další odpovědi
Braník

nezáleží v jakém OS to je sestříhané,ale v jakém programu,
napiš v čem to chceš stříhat?,pak se můžeme posunout dále
Doplňuji:
ano půjde to,
http://www.so­sej.cz/Softwa­re/Multimedia/Vi­deo/Uprava-videa/Windows-Movie-Maker

mariohlas

Část platu každého učitele je za to, aby stále předstíral, že je ve třídě nejchytřejší – jenom nevím, jak velká část to je…A Win Live Movie Maker je jen jedna z pomst Divokého Bila (IE, Outlooky, WinMediaPlayer,…)
Stáhněte si (z www.easy-video-converter.com) malý free program „iWisoft Free Video Converter“ (funguje od Win2000 do Win7 včetně) ; neumíte-li ani trochu EN, ať vám někdo pomůže s instalací, pak lze zvolit CZ. Ten program umí nejen stříhat videa, ale převádět do různých formátů (avi, mp4, flv [tenhle formát, často používaný na YouTube i jinde, WinMedPlayer neumí přehrát]) a dalších, dělat ořezy, měnit jas, kontrast, barevné sycení, vkládat logo nebo text, … . Doporučuji jako jeden z nejlepších free programů pro úpravu videí.