Kelt

Co se stane, když umyju propraný salát?

Koupil jsem si v Albertu ledový salát, v sáčku 250 g. Bylo tam napsáno propráno,ale já si to promyl na sítě vodou a konzumoval. Odstranil jsem tou vodou něco, nějaké živiny a pod? Děkuji.

Odpovědi
nyjono

Ledový salát z Albertu má v době koupi tak málo živin, vitamínů i všeho ostatního, že mu další voda už nemá co vzít.
V každém případě je vlastní omytí lepší, než spoléhat na sériové proprání.

Dochy

Když to nebudeš mýt jarem či mýdlem a horkou vodou tak v pohodě…

ivzez

Pravděpodobně jste žádné živiny neodstranil.

elkon

Nic se nestane, to by měl dělat každý, kdo ví, kdo to měl v ruce a kde se to povalovalo. A rychlený salát stejně žádné živiny nemá.

EKSOT123

Osvědčený na praní je prý Ariel