Galax

Co se stane když se alkohol použije nitrožilně?

Docela by mě to zajímalo..... stane se to že člověk bude mít otravu krve nebo co?
Doplňuji:
A má to nějaké navýšení opilosti nebo tak? asi ano že? kdybych vypil 200 ml třeba vodky tak těžko bych pak 200 ml použil nitrožilně a byl bych stejně opilý… nemůže se dostavit nějaká otrava alkoholem nebo tak?

Nejlepší odpověď
niemand

Jsou případy, kdy se těžkým alkoholikům aplikuje alkohol intravenosně ke zmírnění toxického šoku. Poměr 1:1 je hloupost. Logicky mi vychází 1:1000.
Po vpichu 200ml alkoholu do žíly nebudete rychleji opilý, ale zemřete.
hezký den

Další odpovědi
SajmonModer

Opilost působí okamžitě.