zjentek

Co se stane, když polechtáme potkana?

Polechtat potkana.

Nejlepší odpověď
marci1

Potkani při lechtání potěšeně piští. Smějí se a vydávají zvuky na frekvenci 50 kilohertz, daleko mimo dosah lidské slyšitelnosti. Lechtat se však nechají jen pokud jsou v dobrém rozpoložení a mají dobrou náladu. 🙂
https://www.sto­plusjednicka.cz/pot­kani-jsou-lechtivi-ale-jenom-kdyz-na-maji-naladu

Další odpovědi
Edison

Když ho budeš lechtat dost dlouho, uchechtá se k smrti… Když ho polechtáš elektrikou, uchechtá se k smrti dost rychle.

Malvína

Myslím si, že potkan není lechtivý. Otázka však zajímavá 😁

Kepler

Tak to nevím. Polechtat lachtana může být zajímavé, maximálně tě plácne ploutví. Potkat potkana, ihned střílím. Ale lechtat potkana, musel bych být magor.