zzzlatokopka

Co se stane když na seznamu neodsouhlasím nové smluvní podmínky?

Všem co máte email ne seznamu, tak to taky určitě přišlo.

Zjednodušili jsme Smluvní podmínky
Aby pro vás byly Smluvní podmínky srozumitelnější, rozhodli jsme se je k 1. 2. 2015 zpřehlednit. Přestože se pro vás nic nemění, prosíme o jejich opětovné odsouhlasení nejpozději do 31. 1. 2015.

Pro připomenutí tady jsou nejdůležitější body:

S vaším e-mailovým účtem se můžete přihlásit i do našich ostatních služeb (Firmy.cz, Sklik.cz, Seznam peněženka, Mapy.cz, Lidé.cz aj.)
Některé naše služby před prvním přihlášením vyžadují souhlas se zpracováním osobních údajů

V plném znění si podmínky můžete přelouskat v naší Nápovědě.

Souhlasím s novými podmínkami
Pokračovat

Já vždy kliknu na pokračovat a zatím jsem to neodsouhlásila. Sice se to při každém najetí na email zobrazí, ale jinak to nic nedělá.

Zruší mi email? Nebo co bude?

Nejlepší odpověď
bolak

nebudou s tebou kamarádit

Další odpovědi
anonym

Nci neruš,pokračuj dále ,jak jsi doposud pokračovala…
Doplňuji:
Email ti nezruší,proč by to dělali?
Ty jsi nečetla tu nápovědu?
Je to dobré si to přečíst a neřešit to tady.

jáára

akorát tě to bude furt votravovat, pak to stejně potvrdíš… já taky rezignoval

zzzlatokopka

Jéééééééééé:-) Bolák se vrátil:-)))) byl si s košem, či co?

bolak

byla zima ne? tos nikdy neslyšela o hibernaci? maj to většinou zvířata a některý lidi co maj moc chlupatý záda

zzzlatokopka

Tyjo, takže ses vrátil depilovanej:-DDDD