bolak

Co se stane když na koncert přijde jenom deset lidí? viz Marcela Březinová

Odzpívá to? Nebo se pošlou fanoušci domů? Případně to funguje jako v kině, tedy že se řekne: „Jó, tak já vám teda zapěju, ale musíte si každej dokoupit dalších 59 lístků“?

PS: jé, ahoj barnajko :D ,pochopil jsem že jedinej způsob jak tě tu udržet je ten že budu dávat všechny otázky do kategorie: hudba ;)

Nejlepší odpověď
ten který je

Kdysi dávno se konal koncert na kterém hrál můj opravdový kamarád Vladimír Padrůněk.Bylo to v době kdy už byl vážně nemocný a hrál se skupinou DUX.Na koncert přišlo asi opravdu jen těch 10 lidí,ale chlapi včetně Vládi odehráli play list až do konce,nehledě na množství lidí !

Další odpovědi
Damiana

Zaplaceno dostane od pořadatele koncertu – cena je dohodnutá a jistá. Prodělá na tom jen ten, kdo si zpěváka pozval. Záleží na míře ješitnosti zpěváka.
Byla jsem kdysi pracovně na koncertu Petra Nagye a přišlo mu tam jen asi tucet lidí – z toho ještě polovina výherců lístků z rádia. On, zvyklý na kdysi na přeplněné sportovní haly a monstrózní scény, to ustál úplně v klidu. Obecenstvo přivítal slovy: Vítam vás v preplnenej sále… a odehrál, sám s kytarou a jedním doprovodným hudebníkem příjemný komorní koncert.
Naproti tomu jeho stejně slavný kolega a krajan (nebudu jmenovat), podobnou situaci nerozdýchal a koncert, nehledě na fanoušky – podle něj nedostatečné množství – zrušil.

quentos

kde vidíš Barnajku? ;{)>

barnajka

bolak má zkrátka jen bujnou fantazii a moc si věří, toho musíš brát s rezervou :)

bolak

sis nevšim že už teď odpovídá jen na hudební otázky? má tam nastavenýho hlídače :)

barnajka

Hahaha…vtipné! A fikanéé ;)

A možná by tvůj nápad mohl být i efektivní, kdybych si ty hlídačovy maily otevírala a četla všechny. Někdy mi jich přijde i pět za den a já je aspoň bleskově omrknu, jindy je neotevřený automaticky hážu do útrob Seznamovskýho koše. Záleží na času a náladě.
Takže ani takhle si barnajku bolak nepojistí… ;)