Avatar uživatele
bolak

Co se stane když na koncert přijde jenom deset lidí? viz Marcela Březinová

Odzpívá to? Nebo se pošlou fanoušci domů? Případně to funguje jako v kině, tedy že se řekne: „Jó, tak já vám teda zapěju, ale musíte si každej dokoupit dalších 59 lístků“?

PS: jé, ahoj barnajko :D ,pochopil jsem že jedinej způsob jak tě tu udržet je ten že budu dávat všechny otázky do kategorie: hudba ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Kdysi dávno se konal koncert na kterém hrál můj opravdový kamarád Vladimír Padrůněk.Bylo to v době kdy už byl vážně nemocný a hrál se skupinou DUX.Na koncert přišlo asi opravdu jen těch 10 lidí,ale chlapi včetně Vládi odehráli play list až do konce,nehledě na množství lidí !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Zaplaceno dostane od pořadatele koncertu – cena je dohodnutá a jistá. Prodělá na tom jen ten, kdo si zpěváka pozval. Záleží na míře ješitnosti zpěváka.
Byla jsem kdysi pracovně na koncertu Petra Nagye a přišlo mu tam jen asi tucet lidí – z toho ještě polovina výherců lístků z rádia. On, zvyklý na kdysi na přeplněné sportovní haly a monstrózní scény, to ustál úplně v klidu. Obecenstvo přivítal slovy: Vítam vás v preplnenej sále… a odehrál, sám s kytarou a jedním doprovodným hudebníkem příjemný komorní koncert.
Naproti tomu jeho stejně slavný kolega a krajan (nebudu jmenovat), podobnou situaci nerozdýchal a koncert, nehledě na fanoušky – podle něj nedostatečné množství – zrušil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

kde vidíš Barnajku? ;{)>

před 4341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

bolak má zkrátka jen bujnou fantazii a moc si věří, toho musíš brát s rezervou :)

před 4341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

sis nevšim že už teď odpovídá jen na hudební otázky? má tam nastavenýho hlídače :)

před 4341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Hahaha…vtipné! A fikanéé ;)

A možná by tvůj nápad mohl být i efektivní, kdybych si ty hlídačovy maily otevírala a četla všechny. Někdy mi jich přijde i pět za den a já je aspoň bleskově omrknu, jindy je neotevřený automaticky hážu do útrob Seznamovskýho koše. Záleží na času a náladě.
Takže ani takhle si barnajku bolak nepojistí… ;)

před 4341 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek