jirka F

Co se stane když člověk vůbec nevylučuje stolici třeba měsíc nebo dva?

Bude mít jenom zácpu?

Odpovědi
Rokio

To znázorňuje tento vtip – Rybář uloví zlatou rybku a tak mu řekne, že mu splní jedno přání. Rybář řekne: „Neser.“ Zlatá rybka za pět dní pukla.

xiperio

Pokud jí, tak dojde k protržení střeva. No a jestli nebude okamžitá pomoc, tak infekce, otrava krve a následuje. konečná.
Pokud nejí, jako třeba na umělé výživě nebo drží hladovku, tak by se nemělo nic stát.

Kepler

O zácpě mluvíme už při méně častém kladení kabelu, než 2× týdně. Nevím, jestli by taková porucha mohla trvat dokonce měsíc, ale v každém případě by šlo o závažný stav. Tělo by se přestalo zbavovat toxických látek, které by se naopak přes střevní stěnu dostávaly zpět k mnoha orgánům a nevratně by je poškozovaly. Ne nadarmo se říká, že jeden prd je lepší, než 10 doktorů. https://nemoci­.vitalion.cz/zac­pa/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.