Filipes12321

Co se stane když budu mít jednu neomluvenou hodinu na ZŠ?

Diky za odpoved

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na nesprávném místě. Naše úvahy, zda dostanete napomenutí, důtku atd., vám nepomohou.

Jak bude tento prohřešek posuzován, záleží na pravidlech školy, Posoudí třídní podle školního řádu, důvodu neomluvení atd. Je to čistě individuální, každá škola to může řešit jinak.

Další odpovědi
gecco

„Jednu hodinu“?
Z hlediska školy

  • bude to zapsáno na vysvědčení
  • můžeš být potrestán dle Školního řádu (od ´nic´ po – kam třídní či ředitel stanoví…)

Z hlediska rodičů

  • od nic po ´napr*el´ či ´přesd*žku´