dedeg

co se stane,jestliže na USBflash

si z PC stáhnu nevědomky vir i s filmem a potom si to budu chtít přehrát v TV.Může se tímto způsobem poškodit televize?

Nejlepší odpověď
Vojtěch

K tomu aby vir fungoval, potřebuje operační systém, pro který je naprogramován. Televizi neuškodí. Tedy pokud nejsou cílem viru právě takováto zařízení.

Další odpovědi
Mapel

Záleží na elektronické výbavě televize, zda je schopna s virem komunikovat.

Hlada

Nemůže. Film není program, který by se někam instaloval. Jsou to data, která TV čte a převádí na obraz a zvuk.

KdoSiOdJinud

Přesně jak napsal Vojtěch, pokud vir není určený pro ony TV a jejich firmware, tak neuškodí (nebo spíš šance je fakt malá). Aby uškodit mohl, tvůrce by musel najít zranitelnost ve firmwaru při dekodování formátu videa/zvuku co televize používá.

Je to obdobné jako nedávno se řešila tuším u HP (teď bych se fakt nerad pletl) možnost odvaření baterie ntb :) podobná záležitost