DandrdaMan01

Co se stane až na Zemi dojdou zásoby zlata, kovu, uhlí, ROPY?

Odpovědi
anonym

Ukáže se,kdo teprve umí přežít.
Doplňuji:
Bez zlata,kovu,uhlí i ropy by člověk přežil,jak tomů bývalo v dobách dávných.
Žil by někde v lesní chýši,či jeskyni a topil by dřevem a lovil by zvěř.

anonym

To mi žíly netrhá. Spíš by mne zajímalo, co se stane, když dojdou síly a zdraví!

rigormortis

Najdou se náhrady…za zlato platina, nebo nějaký těžko vyrobitelný polymer či slitina kovů (slinutý karbid například).
Za ropu jiný, jednoduše získatelný olej (řepkový) nebo elektřina rozháněná do zařízení teleporty (jelikož teleporty budou mít právě v přenosu energií největší uplatnění).

zjentek

ti, co tady dávno bejt neměli a jsou tady díky práškům a desinfekčním roztokům, tak ti už tady dávno strašit nebudou, no a jinak život půjde plynule dál ..jenom si budeš muset „chytit“ nějakou kožešinu ..bo v zimě kosa

jstastny

Zlato a železo se dají recyklovat, takže s tím by problém být neměl. S uhlím a ropou je ale už trochu větší problém, neboť ty se recyklovat nedají. Až dojdou, budeme se muset spoléhat na alternativní zdroje energie. Naštěstí až tak takový problém to nebude, protože uranu je pořád dost.
Jenom by mě ale zajímalo, co budou dělat země v Perském zálivu – ty nic jiného než ropu nemají.