Lgee

Co se stane, až dojde ropa?

Odpovědi
anonym

Nebude ropa.

Drap

Budeme bez ropy.

Anikitos

Lidé budou hledat jiné suroviny nebo materiály jako náhradu za ropu, spousta ropných magnátů krachne anebo se budou zaměřovat na něco jiného na čem budou tržit. Já doufám, že se nenajde nic co by nahradilo benzín a naftu a budemen bez aut a jiných automobilů.

pucipuci

Bude lépe. Máslo bude máslem, mléko ve skleněných láhvích, auto budou na elektropohon, bede se více využívat sluneční a větrná energie. Škoda, že se nedožiju.