dominika12

Co se stane když si vipraskam všechny neštovice dřív než prasknou?

Co se stane když si vipraskam všechny neštovice dřív než prasknou? když si je vipraskam tak by to mělo být v pořádku néééé?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ty voje !

Další odpovědi
gecco

Vstaň od klávesnice a myši, odejdi za dveře – tam si dej pár facek a pak se, vrať…
___
Je veliká škoda, že počítače dosud nemají funkci „vipraskani“ hňupa.
😛

Hykam

Vezmi si učebnici češtiny pro 4. třídu a uč se, tím zapomeneš na nějaké neštovice a nebudeš muset nic „vipraskavat“

marci1

Dítě, dítě, mohlo by dojít k zanícení , další infekci a průběh by se velice zkomplikoval. Mohla bys i skončit s komplikacemi v nemocnici. Namazat, neškábat, ani nevytlačovat. Vydržet ! 🙂

Funna

pokud chceš mít obličej samý důlek, vipráskej si to všechno…ale být tvou matkou, vypráskám pořádně já tebe…jak za češtinu, tak za blbý nápad, jak se zohavit…jediné co tě trochu omlouvá, je tvůj věk…ale že bych byla ve 12 až tak blbá, to se mi snad ani nechce věřit…

anonym

Pevně doufám, že se ptáš jen proto, abys zjistila jak kdo reaguje, takže jooo, „vipráskej“ je najednou, ať to máš z krku 😁

gecco

Samba – nejenom z krku, on/a si je musí „vipraskat“ odevšad…
;-D