kamuska

CO SE STANE?

když se předávkují antibiotika u starší ženy? dekuji

Nejlepší odpověď
Mapel

Každá antibiotika mají vedlejší účinek. Při předávkování tento negativní účinek začne převažovat nad léčebným. Jelikož ty vedlejší účinky jsou u každého antibiotika jiné není možné obecně říci co se stane. Záleží na konkrétním léku a v příbalovém letáku je to napsané.

Další odpovědi
IK

Předávkování nevím, ale určitě je špatně když jí pak ta dávka bude chybět. Zeptala bych se doktorky.

hanulka11

Jen nevím -jak se mohou předávkovat? Lékař vždy napíše tolik, kolik se má využívat… i kdyby užívala víc nebude to mít žádný dopad …jen si myslím, že čím se míň užívají tím líp…/tím NEmyslím nedoužívat dávku/

BandiOl

Závisí od typu antibiotika a od druhu a množství baktérií proti kterým je to nasazeno.