xX steryy Xx

co se stan když si nepřevezmu balík na zásilkovně

Nejlepší odpověď
df

Stane se to, ze obchod zbytečně zaplatil za dopravu. Měl bys jim podle zákona vratit ty penize. Takove věci nedělej. Libilo by se ti, kdyby si někdo od tebe objecnal věc a ty to odešleš, zaplatíš třeba 150 Kč a cyp si to nepřevezme

Další odpovědi
Drap

Nebudeš moci využívat obsah balíku. Jinak se nestane nic. Balík vrátí odesilateli.

marci1

Nevyzvednutí zásilky je dle občanského zákoníku jednoznačně porušením kupní smlouvy ze strany zákazníka (§ 2118), a pokud má e-shop v obchodních podmínkách, že v případě nevyzvednutí bude poplatky po zákazníkovi chtít, pak je zákazník musí zaplatit. 🙂