kvikal

Co se stalo v letech 1980–1996 v Anglii a Francii ???

Nedávno jsem se dívala co musí dárci krve splňovat když chtějí darovat krev a věta : „v letech 1980–1996 jsem nebyl déle než 1/2 roku v Anglii či Francii“ mě docela zaskočila PROČ ?? – v mém okolí mi není nikdo schopný odpovědět … možná že jsem blbá ale zvědavost mi nedá pokoj…

Odpovědi
anetadela1

Tak jsem vám našla odpověď, jelikož mě to taky, po vašem dotazu, zajímalo. Je to kvůli BSE. Dám odkaz.

Zdroj: http://www.zu­ova.cz/informa­ce/smd/smd064­.pdf