Avatar uživatele
Posspi

Co se stalo v Česku a ve světě za poslední týden?

Zdravím všechny a přeju krásný večer! Zajímá mě, co se stalo třeba v Česku a nebo i ve světě za poslední týden, zkrátka nějaké zajímavé či zásadní informace. Existuje strašně moc stránek na internetu se zprávami, ale třeba to, že nějaký zloděj vykradl banku a zmizel, přičemž ho policisté stále hledají, mi nepřijde zrovna jako něco zásadního.. Myslel jsem spíše něco jako nějaký nový objev, výzkum, něco třeba ve vládě či v republice.. věděli byste o něčem takovém? Každou rozumnou odpověď uvítám, díky moc.

Zajímavá 0 před 1852 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

No podle mne bude lepší, když se do té školy trochu připravíš a materiál si seženeš sám. Je proti zásadám vypracovávat domácí úkoly, a tady navíc je třeba získat určitý vlastní názor abys věděl vo co go, abys mohl argumentovat, vyvracet, polemizovat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Proběhla schůzka Trumpetisty s Kimem… Je to dost zásadní? A je toho fak plnej net a z nejrůznějších zdrojů… A takových událostí jsou mraky… Taky můžeš vybírat stránky se zprávami podle oblastí, typicky tedy třeba věda… Space X vypustila kosmickou loď a ta se spojila s ISS. Taky toho je jistě plný net. Proběhly volby do Estonského padlamentu. Evidentně je to o schopnosti vyhledávat informace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Che to sledovat média a pak se rozhodnout, jestli těm „informacím“ budeš věřit budeš, nebo ne. Fajn je, že k ISS už nebude lítat jen Sojuz, existují nové léky na rakovinu a že Dejvické divadlo se rozpadlo. Kdo prahne po informacích, najde si je sám. Musíš vědět, kde je hledat a co tě vlastně zajímá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Podle mne by bylo rozumnější si ty zprávy projít sám
a k tomu, co Vás zaujme, si dohledat podrobnější informace.

Proč „proBůh“ byste měl číst, co zajímá/zaujalo nás?

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Na internete si vyhľadajte informácie, prípadne aktivujte zasielanie monitoringu médií podľa oblasti svojho záujmu.
Nebojte sa ani papierových médií.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Zkus třeba toto, přišlo mi to docela zásadní a šokující:
https://www.no­vinky.cz/clanek/stat-hospodari-o-46-miliard-hur-nez-loni-40272884

Ovšem budeš to mít těžké vyaegumentovat, obzvlášť jestli je paní učitelka kobliha, ty totiž neuvěří ničemu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek