bolak

Co se stalo s Necidem od doby kdy byl ve Slávii?

Proč se najednou „vytratil“ z fotbalu a objevil se až teď, po 10 letech? (vím že někde hrával, že nezmizel, ale myslím tím co se s ním stalo po osobní stránce, že byl tehdy oslavovanej jako ta největší hvězda, hrál snad i ligu mistrů a pak se o něm najednou slehla zem a 10 let o něm prakticky nebylo slyšet..)

Odpovědi
anonym

Hrál v Jablonci,ve Zwollwe,Paok Soluň,CSKA Moskva,nakonec v Bursasporu,kde působí doteď.

bolak

Jugar: ale to já vím kde hrál, nebo spíš kde „hrál“, to si dokážu najít taky, ale otázka je PROČ hrál tam kde hrál? ve slávii byl v tý době propagovanej jako budoucí hvězda světové úrovně, slávia v té době hrávala ligu mistrů, přesto ho pustili do Jablonec což byl v té doby o třídu horší klub, následně byl přesun do CSKA ve které si za těch 6 let zahrál pouhých 70 zápasů a navíc ho pustili 3× hostovat, mimo jiné i do Slavie, následně přestup do Zwolle a pak teprve do Bursasporu, což je po 10 letech jeho 1. dá se říct úspěšné angažmá, otázka je proč? proč mu kariéra takhle zamrzla, on udělal nějakej průser nebo co? nebo měl nějaký zranění?