vivatisCZ

Co se stalo s Lukem Skywalkerem?

Zdravím, už zbývá jen měsíc a pár dní do premiéry Star Wars VII – Síla se probouzí. Ovšem v žádném traileru se neobjevil Luke a není dokonce ani na žádném plakátu. Pominu-li, že se možná objevila jeho ruka v druhém teaseru když šahal na R2-D2. Co se stalo s Lukem? :(

Odpovědi
Shef

v podstatě nestačí jen sledovat filmy,ale v kostce se po udalostech 6 epizody,se Luke více zdokonaloval ve využití síly,společně Leilou a ostatními povstalci,vybudoval Novou Republiku,dále taky znovuvybudoval a reformoval Jedi řád,dovolil v podstatě to co dřív bylo Jedi řádu zakázáno.Např. že se Jedi mohl oženit,mít děti,dále přestal rozlišovat schopnosti Temné a světlé strany,dle jeho slov „neexistuje Temná nebo Světlá strana,záleží pouze k čemu je použijete“ vycvičil mnoho skvělích Jediů včetně Kylea Katarna a Jadena Korra.
Poté se i sám oženil,jeho žena se stala Mara Jade s kterou pak měl Syna Bena Skywalkera

iceT

Tady je toho o něm celkem dost od malička až po dospělost a možná i dál, spoustu věcí si z filmu ani nepamatuju, například to, že přišel o ruku, a to jsem tak 14 dní zpátky na celou filmovou ságu hleděla. Že přišel o ruku Anakin, to vím.

http://cs.star­wars.wikia.com/wi­ki/Luke_Skywal­ker

bolak

Voženil se, měl 4 děti, jedno nemanželský (Žvejk) a pak ho dostala rakovina plic.