Avatar uživatele
bolak

Co se stalo s Dámským klubem na Frekvenci 1?

Teď na mě vyskočil nějakej článek z centrumu.cz a je tam ta tlusťoška… … Majerová, a nějakej chlap. Tu tlusťošku si pamatuju že tam byla, měla takovej tlustej hlas v tom rádiu, ale ty zbylý dva tam určitě nebyli. Voni je vyhodili za ty kecy nebo jak? Vím že na ně byly hodně stížnosti kvůli tomu že tam okolo 10. dopoledne probírali orál a tak, a že matky dětí zůstavších doma kvůli nemoci si stěžovaly na vysílací program, ale vypadalo to že to nějak přežijou.
Doplňuji:
ivzez: nojo, ale kam zmizely ty 2 ženský?

Upravil/a: bolak

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, gagaga před 3510 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Přesunul se na odpoledne.
Pokud vím, dostalo rádio pokutu 300.000.

Nějaké informace byste měl najít zde:
http://www.me­diar.cz/na-hruby-pytel-hruba-zaplata-vulgarni-damsky-klub-frekvence-1-castuje-znalec-ostrymi-vetami/
Doplňuji:
Lídu Finkovou vyhodili už někdy na jaře,
v rozhovoru řekla, že našla výpověď na stole
(což mi připomíná jednoho bývalého zaměstnavatele),
co se stalo s tou druhou, nevím.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Slovo hlas slýchám ve spojení s mnoha přívlastky,
ale nějak si neumím představit „tlustý hlas“.
Nemohl byste mi „tlustý hlas“ nějak přiblížit?

před 3510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

no, jako podle hlasu poznáš jestli jde o muže nebo o ženu, tak stejně tak poznáš hlas třeba kuřáka, a podobně jde podle hlasu poznat i jestli je dotyčná tlustá a nebo ne..

ale nějak přiblížit ti to asi nedokážu, to prostě musíš slyšet :)

před 3510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Jj, tlustý hlas znám, zcela souhlasím s tvými slovy :)

před 3509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

taky ho znam ;(

  • iv-

před 3509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

dokonce si pamatuju že jednou byla v americe taková kauza, kdy někdo volal do rádia a urážel tam lidi, a když to položil, tak ten moderátor řek že to byl nejspíš černoch, protože měl takovej černošskej hlas, a oni ho z radia druhej den vyhodili, že měl rasistický poznámky, přitom to bylo evidentní, ale ty lidi tam, „odborníci“, tvrdili že podle hlasu nemůžeš určit jakou má ten dotyčnej barvu kůže, přitom ten člověk měl skutečně takovej ten hlas, že......no prostě mluvil jak černoch

před 3510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

„Kuřácký“ i černošský" hlas znám (i poznám), znám i hlas astmatický, dýchavičný, … jenom pod spojením „tklustý hlas“ se mi nic nevybaví. Možná by pomohl konkrétní příklad.

před 3509 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek