Co se stalo? Nemohu odpovídat na otázky.

během dneška mi u otázek zmizelo okénko odpovědět, takže nemohu odpovídat na žádné otázky, možná je to i lepší 😁
Navíc mi už od začátku registrace nejde změnit avatar z vlastního souboru (formát JPG v min.velikosti)

Nejlepší odpověď
quentos

Jestli se něco nezměnilo, tak v úrovni „Registrovaný“ je počet odpovědí denně omezen (tuším na pět).

Další odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

arygnoc

nene, blbne to, aj mne, keď odpovedám, občas hodí error:

--- — ---
Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500
--- — ---
pomáha

F5
znova odoslať.

😉

ReHu

Blbne to celý.
Hází mi to error.

redy

arygnoc celej den mi to blbne,se mi ulevilo že nejsem sama 🙂

johana 56

@arygnoc

díky za radu,mám stejný problém.