fcoop

Co se stalo, a co se s tím dá dělat?

Na horní liště se přestaly objevovat adresy. Je tam jen text:„Zadejte dotaz pro vyhledávač Google nebo adresu URL“.
Všechny hlavičky,v tomto případě „odpovědi.cz“ mají stejnou,šedivou barvu.
Když na lištu kliknu pravým,adresa se objeví,je ale v modrém poli.
Kromě toho,že mi G.Chrom 2× spadnul,je,zdá se, všechno funkční.
Mám Vistu 32 a Google Chrom jako dom. stránku. Díky.

Odpovědi
geekocz

To ti asi moc neporadím, ale doporučuju tuhle stránku: www.pc-help.cz . Poradí ti tam cokoli o počítačích od problémů s programy až po výběr součástek do počítačů :).

Sabeth

Nevymazal jsi historii? Já kdykoliv vymažu historii tak to tak mám:-)

anonym

Adresní řádek, okno slouží k zadání přímo URL (př: www.odpovedi.cz) nebo zadáš slovo, frázi, kterou chceš vyhledat. Tzv. 2v1.

huxa

Ještě doplním, nejspíše se ti chrome právě upgradoval. Vyhledávací lišta+URL-jak píše česílko.