Spiritus

Co se spolupracující?

Jedna ženská terorizuje celý zbytek lidí na dílně,nepomáhá ani když mají všichni sluchátka,protože je přeřve.Co s tím?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

a není to náhodou mistrová?

Další odpovědi
anonym

stejně jako je už trestné sexuální harašení je postužitelné i buzer…na pracoviští,prominte ale nevím jak se to řekne jinak česky,neoprávněná kritika už vím

cukrar

přivést jí do jiného stavu.

led

Treba ju plne zamestnať. Asi má veľa času.

rybíz

Chovejte se k ní jako by byla vzduch. Ji to pak přestane bavit.

BIGFOOT

Spiritus a přemejšlela si nékdy o tom proč se tak chová?Některý lidi to dělají ze zoufalství a beznaděje,některý zase aby byli neustále vidět,některý aby si na druhejch léčily svý mindráky a nebo je tak tupá,že ani neví co dělá.Je to různý,ale je dobrý přijít bez odsuzování na to proč se takhle chová a potom tu situaci mezi váma všema vyřešit.BIGFOOT