kablik

Co se slabým zvukem?

Stažený soubory z uložto při přehrávání v tv z USB mají dosti slabý zvuk, všiml jste si to někdo? Dá se s tímto něco dělat? V PC je zvuk v pořádku, jede na plný pecky. Díky, odborníci.

Odpovědi
huxa

Mohlo by to být nejspíše na 100% chybou TV, kdy budeš mít v nastavení nastaveno buď moc ztišený zvuk a nebo nějaké bezpečností či jiné kritéria při přehrávání z USB.
_____________­________________________­__

Osobně raději volím stream z PC do TV přes kabel/domácí wifi síť, je to rychlejší, spolehlivější, snazší, jestli máš smart TV, na ten wifi stream se podívej, je to velmi dobrá věc.