martin14

Co se s tím mohlo stát?

Když sem projížděl menu satelitu OpenBox 810 tak se zkusil dát Tovární nastavení a tím se mi vymazali všechny programy, poté co jsem znovu naladil tak mi běželi jenom německé kanály jako RTL a Super RTL, ale na českých programech mi píše buď že služba neběží nebo žádný signál a signál tam někdy je a někdy není, poradíte mi co s tím, programy ladím na ASTRA 1D 3A/Ku.

Nejlepší odpověď
www

Došlo k tomu, že máš tovární nastavení 😁.
Příště nezkoušej věci, kterým nerozumíš a pokud něco funguje, nechej to fungovat !!
Doplňuji:
Tovární nastavení bývají totiž jiná, než nastavení prodejce. Jen tak na okraj 😉.

Další odpovědi
brillant

U nějakého satelitu se mi stalo, že jsem skoro všechny kanály musel zadávat ručně a ne je ladit automaticky. Více by mohli poradit na fóru o těchto satelitech.

http://www.open­boxforum.cz/vi­ewforum.php?f=1