mosoj

Co se s námi stane ?

V kosmologii platí, že každým zánikem vzniká něco nového !
Platí to i pro smrt člověka nebo jakéhokoliv tvora ?
Vždyť jsme z vesmíru vzešli a jsme jeho součástí.
Doplňuji:
K porozumění problematiky doporučuji shlédnutí tohoto dokumentu.
Stažení chvilku trvá ale stojí to za to.
http://www.uloz­to.cz/8601188/­into-the-universe-with-stephen-hawking-s01e03-the-story-of-everything-cz-tit-avi

Nejlepší odpověď
FOG

Prach jsi a v prach se obratis.
A ta duse? Kdo vi? mozna se vratime v jinem tele nekdy zpet,mozna podle zasluh.

Další odpovědi
tom004

Teď zrovna na ČT2 skončil dokument, „2012 – Mayská proroctví a kruhy v obilí“.Kdo z vás ho viděl může mít jasno.Ale na avizovaný odkaz kouknu.

fortin

Vím to. Tohle jsem vyřešil a napsal. Nechce se mě ale ťukat do klávesnice abych to převedl na digitální text. Děkuji za odkaz na film. To je část zábavy která nás ještě odděluje od pilnosti mravenců. O nich se říkají nepěkné věci. Že nemají rozum, jenom instinkt. Ale jejich instinkt to je rozum, jsou spořiví. Mysl se ptá na smysl bytí i nebytí. Začátek začarovaného kruhu, že se mysl ptá a nezná odpovědi. Lidský rozum to má těžší. Potřebuje si vytvořit nějakou odpověď na smysl všeho… A tohle provází celé lidstvo. Nemusíme se tím znepokojovat, žádný speciální účel není…

vindic

Uloženo je lidem zemřít a potom bude soud.
PROTOŽE
Lidé si zamilovali více tmu(hřích) než světlo. Nikdo není schopen dodržovat ani 10základních přikázání!
ALE
Bůh dal člověku poslední šanci. Další se již nebude opakovat. Vše co máme je nějakým způsobem vykoupeno.
PROTO
Bůh poslal svého jediného syna aby KAŽDÝ kdo
v něho uvěří na věky nezahynul, ale měl život věčný. Jeho výkupná oběť za nás stačí.

On nikoho nenutí, nikoho nestraší, ale z lásky nový život již teď každému nabízí.
Potom nikdo nemusí mít obavy co se s ním stane.

Zdroj: Nejčtenější kniha na světě – Bible

tuCZek

Tvoje starosti bych chtěl mít.
Přidat Ti práce!