zjentek

Co se později stane se psem, který napadl a pokousal člověka, ale neusmrtil? Bude taky automaticky utracen?

Odpovědi
anonym

měl by být utracen jeho majitel (no přinejmenším by měl platit tučnou pokutu a odškodnění napadenému) za to že pes neměl na hubě košík.

Edison

Odpověď máš u druhé své otázky.

zjentek

Edison, jak je možný, že ty POKAŽDÉ odpovíš tak, že z KAŽDÉHO tázajícího uděláš naprostého debila? Jak to děláš, tenhle matroš CHCI TAKY!

Edison

Já Ti nevím… Jestli ono to není tak nějak těmi položenými otázkami. 😉

zjentek

Ne ne, otázkami to určitě není, to vím jistě! (;

Edison

Ono polořit dostatečně stupidní otázku… to chce taky talent.