FlAsh_7

Co se odehrává v hlavě satanistům?

Co se odehrává v hlavě satanistům když monopolem jejich víry je peklo a utrpení? Nebo je to jen zkreslená představa?

Nejlepší odpověď
Gus_Fring

Satanismus není víra v satana, ale nevíra v Boha. Satanem se satanisti pouze vysmívají křesťanství.

Další odpovědi
ivzez

Totéž, co lidem schopným takto položit a formulovat otázku.
(Už jste nějakého satanistu potkal?)

Gus_Fring i Hapiky se mýlí.
Ateismus není satanismus a hloupost nevítězí nad rozumem.

dubraro

Je to zkreslená představa.
Pravděpodobně se jim v hlavě odehrává něco podobného, jako věřícím jiných náboženství. Liší se jen tím, že mají jiného boha.

hapiky

V hlavě se jim odehrává ideologický boj, při kterém hloupost vítězí nad rozumem!

hapiky

ivzez: No podle vás jsou satanisté adepti do nebe! I tam se budou ovšem chtít ukájet.

anonym

ale upřímě, pokud je satanismus jak píše vítězství hlouposti nad rozumem, pak je víra v křesťanství a stvoření světa za 6–7 dní vítězství čeho ? Snad ne rozumu ?

anonym

třeba je to jejich nebe právě k tomu určené a neunudí se tam k smrti 🙂