Ronie

Co se obvykle nachází v suterénu?

Taková divná otázka, ale jaksi se nemůžeme dohodnout. :D Tak jestli byste mě poradili. :) Díky moc.

Nejlepší odpověď
annas

Je tolik možností, co je obvyklé, těžko říct. Ale něco mě napadlo.

Ve škole i jinde např. šatny, jinde společenské místnosti, znám i kino v suterénu, dále restaurace, kavárna, parkoviště, galerie, obchod, suterénní byt atd. V obytném domě zpravidla garáž, kotelna, uhelna, prádelna, sušárna, sklad apod. .

Další odpovědi
Andre5000

Kromě toho, co napsala „annas“ múže být v suterénu i byt.

elektrikář

Na hotelu kde jsem pracoval byla v suterénu prádelna a kuchyň a sklady s potravinama. Pivní sklep.Chladírny na maso a vejce
Doplňuji:
Mistnost na zeleninu a brambory.

marci1

Sklep.

Děda Louda

Bubák.

honza19hk

třeba sklad na pivo.-)