Co se nachází pod bývalým lomem v pražském Prokopském údolí?

Slyšel jsem, že je tam osmipatrový podzemní komplex udržovaný armádou ČR. Co je na tom pravdy?
Doplňuji:
Jak to tak vidím, odpovědi se asi nedočkám :) Samá omáčka kolem, ale žádná fakta.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud vás odpověď neuspokojila, není problém si zadat dotaz do Google a vyhledat si odpověď sám.

Další odpovědi
fcoop

e) Vojenské podzemí: Jsou reprezentována dvěma velkými skupinami staveb. K první patří podzemí cihlové barokní citadely, které známe z Vyšehradu, Kramářovy vily, Hládkova, Karlova a Strahova. Do druhé skupiny patří kryty a podzemní provozy z 2. světové války např. v Praze-Šárce, Braníku, Klíčově, u Penzijního ústavu na Smíchově, v lomu Svatoprokopském, aj.

http://www.mo­net.cz/atlas/kap30­.htm
Doplňuji:
Jak to tak vidím,budeš muset něčím hejbnout a najít si to holt sám.
To víš,svět je plnej neschopnejch lidí.
Omlouvám se Vám,Vaše Vysokoprevascho­ditelstvo.

mosoj

Marně hledám, ještě se mně nepodařilo zjistit kde je Praha, načež Prokopské údolí.

venkovan

Nesnaž se to někde najít, protože to je údajně stále tajný objekt. Takže odpověd u normálních lidí nenajdeš.
A ti co vědí, mlčí.

01Ricco

Je to poměrně hodně utajovaný objekt AČR.
Konkrétnost ti nikdo nepoví, protože v tom okamžiku přijde o místo.

Rocker

Prokopské údolí mám hodně prochozené i proježděné na kole.Celý vojenský objekt jsme obcházeli kolem plotu.Kromě hlavních budov u vjezdu do lomu je po areálu rozeseto ještě několik malých budov,je možné,že jsou v nich vchody do podzemí.Za plotem jsou vidět i betonové vstupy,asi 1×1 metr,zakryté betonovým víkem,převázané řetězy.Údajně je objekt podzemně spojen s vojenským objektem v Duškově ulici na Smíchově,který je od lomu asi 3 km.Za války prý začali němci v lomu budovat tajnou podzemní továrnu na výrobu leteckých motorů,takže tam určitě není jen nějaká malá jeskyňka.Vím že to asi není odpověď,kterou jsi čekal,ale mě samotného to zajímá už několik let,ale když něco patří zeleným mozkům,nedá se normální cestou zjistit nic .
Teď jsem ještě něco našel,zkus se podívat na www.armada-praha.wbs.cz/pro­kopske-udoli.html