redy

Co se myslí tím, pokud máte v mobilu PR SMS?

Stáhla jsem si starou hru a musím si zavolat pro klíč, abych hru měla celou.
Už jsem jednou zavolala a klíč dostala, přesto mi to píše: zadejte klíč.

Nevíte prosím, co s tím? Fěkuju za pomoc.

Zapoměla sem napsat, že to – PR SMS – jsem si všimla až dodatečně.

Nejlepší odpověď
gecco

PR SMS – premium SMS – SMS, kterými můžeš platit za produkty třetích stran (typicky SMS – jízdenky).
😉

redy

gecco prosím, a jak poznám jestli mám premium?
Polopaticky, jestli to jde děkuju.

gecco

PremiumSMS umožňují snad všichni operátoři a defaultní stav je ´povoleno´ (pokud je nechceš, můžeš je zakázat), není potřeba nic instalovat – jde o nastavení tvého účtu.
Stav bys měla zjistit na svém účtu na webu, případně dotazem na operátora.

redy

OK díky moc.

gecco

Nemáš zač…
😉

redy

Popřípadě jak si to do toho mobilu nainstaluji.