Avatar uživatele
Lucyfer

Co se mužům líbí na roztomilosti? Asijské dívky, však víte…

Dokážete racionálně vysvětlit, co vám na tom imponuje?

Možná ne všem, každý muž má prý nějaký svůj typ…

(Zajímá mě to, možná z důvodu, že já sama jsem poněkud „obětí“ tohoto, proč si mne partner vybral… Ačkoliv miluji vážnost a úmyslně ze sebe „holčičku“ nedělám.)

Hurá do toho!

Zajímavá 0 před 1339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Přiznejme si to, někteří muži prostě v sobě mají kousek úchyla a budou je eroticky přitahovat dívčí typy.

ElonMusk: Vojta24 přesně vyjádřil to, co jsem chtěla napsat i já, akorát jsem se omezila na slovo úchyl. Že se lidé kdysi oddávali a měli děti ještě nedospělí podle mě nesouvisí s otázkou.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Nevím, proč myslíš, že všem si ty malé asijské dívky líbí? Na nich není vidět, zda má 16 nebo 50 let. Možná, jsou drobné, citlivé, a umí thajskou masáž. Ale je o hlavu menší, poloviční, o takové bych nevěděl, že je v posteli se mnou. Ale určitě umí ječet a je rychlá, takže by uhnula před letícím hrncem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vojta24

Určitě to neplatí o všech. Já si nemyslím, že bych to právě takto měl, už v dětství mne přitahovaly spíše ženy „vyspělé“ a „plně vybavené“, žádná tintítka s aktovkami a lízátkem 🙂 … takže nějaké ploché asijské holčičky mne neberou o nic víc, než pohled na dětské hřiště. Jak jste sama řekla, každý muž má ten vkus nejen trochu, ale často i dost jiný, na vaší otázce se to jen potvrzuje.

Pokud bych měl tipovat, třeba je v tom špetka jakési pedofilie (klid, však říkám špetka ne?) a někteří muži prostě vyhledávají typy dívčí, ale osobně tomu moc nerozumím. Pohled na nevyzrále působící dívku jakkoliv „roztomilou“ i kdyby si navlíkla dlouhé punčochy, aktovku, vykulila oči a olízla pravítko se mnou zdaleka nezacloumá tolik, jako pohled na ženu se všemi vyvinutými přednostmi a křivkami jaké by měla mít 🙂

uvedu pár odkazů, po kterých vás možná přejde chuť na maličké roztomiloučké asiatky:

No a pokud nepřešla, no co, je to vaše volba 🙂

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

No, já roztomilé asijské křehotinky zrovna nemusím. Správná ženská musí v létě vrhat široký stín a v zimě hřát. A když je muž nemocný a upoutaný na posteli, žena musí jednou ranou pěstí skolit mašíka a nasekat dřevo na topení…:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Asiatky bývají milé, poslušné, poddajné. Je to exotika, jiné pižmo :
A hlavně, vezměte jako příklad Thajky (i jiné Asitky). Po staletí ovládají „umění“
posilování poševního a břišního svalstva (snadné, ne zcela obvyklé v západní kultuře).
Je to už i genetika. Pokud to dovedou do „dokonalosti“, předvede zejména mužům Thajka hotové cirkusové představení :D.

@ ElonMusk
Chápu iceT. Pamatuji časy a opakující se vlny zájmu německých mužů „sexuálních turistů“.
Může v tom být i trocha úchylky, exotika. U nás mají zájem o mladinké Romky, obecně o Asiatky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Já tedy osobně nevím, co asijské dívky.
Někdo má rád vdolky, jiný zase holky. Co vlastně cheš vědět? Odpověděla sis sama.
Pokud se cítíš jako obět, je to tvá starost, když nevíme, co chceš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ElonMusk

Co se mužům líbí na roztomilosti? Asi ta roztomilost…
Je poměrně logické, když se muži líbí drobnější slečna, samice jsou v přírodě zpravidla menší než samec. Nicméně si dovoluji rozporovat tvrzení, že se Čechům líbí Asiatky, mně tedy ne. Mužům se prostě líbí drobné štíhlé ženy, upřímně netuším, co zde chcete vysvětlovat. Jistě se najde někdo, kdo bude namítat, že preferuje ženy plných tvarů. To je legitimní postoj, a nikomu ho neberu, mluvím zde o většinovém názoru. Stačí se podívat na postavy žen, které vyhrávají Miss, v těch se zračí názor společnosti.

IceT: Popravdě nerozumím co je úchylného na tom, když se muži líbí dívka. Asi špatně chápete význam slova úchylný. Zkuste si zjistit, v kolika letech se dříve lidé brali a měli děti, v kontextu toho, že lidé průměrně umírali ve 30 letech věku. A ne, navýšení délky života sexuální preference mužů skutečně neovlivnilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Samozřejmě vzhled je také důležitý, ale nejdříve musí otevřít pusu. Nicméně platí " co je malé je hezké".

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

Nejsem rasista, ale Asijské dívky se mi nelíbí, a někomu roztomilost vadí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucyfer

Vojta24 Jak píšete o těch tintítkách s aktovkami a lízátkem, tady je paradox, že v těch erotických kreslených materiálech je vyobrazují s nepřirozeně velkými ňadry, například. Často vyzývavě oblečené… Řekla bych, že i v obyčejném anime příběhu mají školačky ty sukně nepřiměřeně krátké.* Přijde mi to ujeté (taktéž poněkud zavánějící pedofílií). O těch vysokých zvucích rádoby roztomilých, které vydávají, nemluvě, přičemž spousta živých asiatek jakoby se je snažily napodobovat, typickým příkladem ve snaze o roztomilost je ta youtuberka Jeanny z MxR Plays a místy to dokáže být na ránu.

Ten její bude nejspíš zrovna vyznavačem této „hry“.

ElonMusk Mě právě napadlo, že by to mohlo souviset s určitou naivitou, nezkušeností, potřebou ochrany…

Jinak o dětech se říká, že jsou čisté, nevinné…
Duše je taky věčně mladá…

*O japoncích se říká, že to jsou děsní prasáci.
Mají to tak nějak „v povaze“.

před 1338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

„O těch vysokých zvucích“ – tady se možná ani nemusí nijak snažit. To může být dané výukou řeči a kulturou. Mně překvapilo v UK že většina žen mi přišla strašně uječených (při normálním dialogu) – zkrátka běžnou řeč vyzpívávali možná o oktávu výše, než bych očekával po zkušenostech z ČR.

před 1338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vojta24

Jestli mám vybrat mezi https://cdn.man­toufan.com/2014101­50032596329_c_w_600­.jpg a https://www.ban­ger.cz/wp-content/upload­s/2018/05/06/Ashle­yGraham-1-e1525605889995.jpg , tak mám dokonale jasno 🙂

před 1339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucyfer

Kelt No vida, už se nám to trochu rýsuje.

před 1339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucyfer

nyjono Asi jsme se nepochopili.

před 1339 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek