Daniel16

Co se může stát, pokud obal na mobilní telefon má na sobě nějakým způsobem nebezpečné látky?

Může se to vůbec stát? Jsou na to nějaké kontroly? Zvláště pak objednané obaly z Ebaye…
Doplňuji:
Prostě nějaké látky, které by mohly zapříčinit nějaké zdravotní problémy.

Odpovědi
anonym

Tak na eBay určitě v žádné kontroly nedoufej, je to ´tržiště´ e-shopů (podobné našemu Aukru).
Takže si musíš vybírat konkrétního výrobce/prodejce a v případě pochyb nenakupovat.
___
Mimochodem – jaké „nebezpečné“ látky máš na mysli?

jjj123456789

Může třeba spadnout velké dopravní letadlo, nejlépe na plně obsazený autobus.